Заробітчани 2 випуск 3 сезон

Дивитися 2 випуск

Цікавий проект “Заробітчани” відкрив очі мільйонам людей і показав, що існують професії, від яких не просто можна отримати задоволення, їх просто варто боятися. В існування подібних сфер діяльності неможливо повірити, але вони є, а випробувати їх погоджуються журналісти Нового каналу і відправляються в найвіддаленіші куточки землі, щоб випробувати себе в тій чи іншій справі.

Це реаліті дозволяє дізнатися щось нове, а кому-то допомагає полюбити свою роботу, адже в порівнянні з тим, що доводиться робити хлопцям та дівчатам, багато спеціальностей і поруч не стояли за складністю і небезпекою. Молоді хлопці та дівчата ризикують своїм здоров’ям, але завжди йдуть на це свідомо. Часом вони навіть отримують задоволення, адже не завжди все так погано, як здається, адже вони бачать світ, відвідують країни, нехай не знаючи мови, нехай іноді з травмами, але вони залишаються задоволені тим, що показали всьому світу свою силу волі і характер.

Не пропускайте свіжих випусків шоу “Заробітчани” і ви зможете самі переконатися в тому, як люди роблять навіть найнестерпнішу роботу.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *