Заробітчани 3 сезон

Заробітчани 3 сезон. Дивитися всі серії онлайн:

  • Назва: “Заробітчани”
  • Країна випуску: Україна
  • Рік: 19 февраля 2019 року
  • Команда: Анна Олицька, Анастасія Кошман, Ольга Манько, Максим Узол, Аліна Мисечко,
  • Валентин Чернявський.
  • Шеф-редактор: Діана Козеровская

У світі існує маса професій про які ми ніколи не чули і навіть не підозрювали, що такі взагалі є. Складно навіть уявити, що комусь доводиться робити брудну і складну роботу. Щоб побачити, чим саме займаються ництва в різних країнах світу, Новий канал показав своїм глядача приголомшливий проект під назвою “Заробітчани”, який ось уже кілька років дарує гарний настрій телеглядачам і прекрасні емоції.

«Заробітчани» – цікаве реаліті про те, як часом сильна любов до своєї роботи і як важливо при цьому мати завзятість і силу духу. Кожна свіжа серія цього проекту полягає в тому, що пара журналістів намагається знайти роботу по всьому світу і влаштуватися туди працювати. Вони повинні без ризику і страху робити все, що від них залежить і часом навіть більше, щоб випробувати на собі всі складнощі даної професії. Часом трапляється таке, що хлопці помиляються, потрапляють в руки аферистів, не розуміють мови тієї країни де виявилися, а іноді навіть отримують травми. Як би не було, вони йдуть далі для того, щоб розкрити всім справжню правду про те, які бувають професії і як люди з ними справляються.

Заробітчани 3 сезон

Анна Олицька

Щоб показати ту чи іншу країну не як туристи, а зсередини, команда відмовилася від спеціальної, професійної техніки і зберегла справжні, непідробні емоції. Вони готові показати своїм фанатам тридцять різних епізодів, в яких подорожувати будуть три пари журналістів: Аня Олицька і Настя Кошман, Максим Узола і Оля Манько, Валентина Чернявського і Катя Сенченко.

Прем’єра нового сезону

Що очікує в свіжому сезоні наших “заробітчан” складно уявити. Їм доведеться мати справу з дивними і вражаючими професіями і традиціями, які дивують і часом шокують. Вигулювати фінляндських собак буде дуже не просто, грецьких кіз взагалі здавалося б нереально, а виховувати китайських дітей нестерпно. Так само хлопці зможуть дізнатися китайські весільні традиції і як на них можна попрацювати. Аня Олицька поділиться професією, яку вивчила в Стамбулі. Їй вдалося дізнатися, що бублики в кунжуті є в Туреччині найсмачнішою випічкою. Звичайно ж дівчина не втрималася і випробувала на собі всі ази цієї цікавої та смачної роботи. А ось чому її нешкідливий задум призвів до того, що вона спілкувалася з поліцією, дізнаєтеся в одному з нових випусків передачі.

Шеф-редактор проекту Діана Козеровская зізналася, що журналістам програми часто ставало складно від того, що їм не було де ночувати, не було можливості дістатися нормальним транспортом і багато інших перешкод були у них на шляху. Як би не було, але їх не зупинили ні страшенна спека, ні лютий мороз, ні страх і ні біль.

Заробітчани 3 сезон

Анастасія Кошман

Валик Чернявський і Катя Сенченко під час пошуку цікавої і незвичайної професії були в країнах Скандинавії, де великий відсоток самогубств і низька температура. Каті довелося попрацювати в колонії і випробувати на собі таку професію, про існування якої вона навіть не підозрювала. Настя Кошман, перебуваючи в Німеччині отримала пропозицію роздягтися, а Аня Олицька в Швейцарії змогла дізнатися всі таємниці інтимних зон у баранів. Олі Манько і Максу Узолу взагалі довелося за гроші лізти в вуха до китайців.

Не пропустіть прем’єру третього сезону проекту “Заробітчани” вже в лютому цього року і ви зможете більш детально дізнатися про все, про що навіть не здогадувалися. Можливо після випуску програми ви зрозумієте, що ваша робота все ж найкраща я і варто її дотримуватися.

Трейлер:

Comments are closed.