Таємний агент 3 сезон

Таємний агент. Третій сезон. Всі випуски:

  • Назва: “Таємний агент”
  • Країна Україна
  • Прем’єра діє до: 2017 (1 сезон), 2018 (2 сезон) 18 лютого 2019 роки (3 сезон)
  • Жанр: споживчі-пізнавальне шоу
  • Керівник проекту: Ірина Сарган
  • Ведучі: Катерина Павлюченко, Ірина Хоменко, Андрій Шабанов

Останнім часом на екрани виходить достатня кількість проектів про те, як працюють фабрики, магазини, бари, ринки та інше. Все частіше і частіше глядач отримує можливість побачити те, що для них завжди було таємницею. Який сир ми купуємо в магазині або на ринку? Який склад улюблених сосисок? Свіжа риба на прилавках і багато іншого, ми нарешті побачили і усвідомили, що їсти можна, а що ні. Так само з’являється шанс побачити як зберігаються продукти перш ніж потрапити до нас на стіл, як їх утримують для більш привабливого вигляду і те, що ми п’ємо і їмо в кафе і ресторанах.

Одним з подібних проектів став – “Таємний агент”, яке відразу після перших же випусків справило величезний фурор серед глядачів і фанатів подібних телепередач. Кожен випуск цього реального і життєвого шоу є окремим фільмом, що допомагає розслідувати всі, що відбувається в місцях відпочинку і харчування. Щоб зсередини дізнатися все про те, як працює та чи інша сфера діяльності, журналісти проекту таємно влаштовуються туди на роботу і часом втрачають дар мови від того, що бачать на власні очі.

Таємний агент 3 сезон

Ведучі: Катерина Павлюченко, Ірина Хоменко, Андрій Шабанов

Сюрпризи нового сезону

Зовсім скоро на екрани вийде вже третій сезон дивовижного проекту “Таємний агент”. У ньому ведуча Катя Павлюченко відкриє глядачам ще більше вражаючих і часом страшних фактів. Розслідування будуть проводитися в п’ятнадцяти різних сферах, які щодня мають до нас безпосереднє відношення. Цього разу вся правда відкриється про лікарнях, таборах, дитячих садках і т.д. Ми нарешті зможемо обчислити, чи у безпеці наші діти за стінами саду і то, як до них ставляться в літніх таборах. Шокуючими фактами здивують і поліклініки, які видають результати аналізів по страшній і незрозумілій схемі. Ми точно дізнаємося, яка ймовірність того, що швидка допомога вчасно приїде і зможе довезти до лікарні в мінімальні терміни. Це і багато іншого побачать глядачі, які з нетерпінням чекають свіжого сезону даного шоу.

Керівник проекту – Ірина Сарган зізналася, що в свіжих випусках журналістам як ніколи довелося ризикувати, щоб влитися в довіру і потрапити туди, куди заплановано. У третьому сезоні впроваджуватися довелося в медичні установи, в дитячі табори та сади, в підприємства які займаються промисловою діяльністю і багато інших місць, які мають з нами зв’язок. Кожен, хто взяв участь в зйомках, не зміг залишитися байдужим, адже побачити таке, ніхто не очікує. Кожен хто оговтується в ту чи іншу установу йде туди не за поганим і вірять до останнього, що існують всі таки місця, де завжди все стерильно, чисто і правильно.

Таємний агент 3 сезон

Після кожного випуску ми зможемо побачити пост-шоу

У попередніх сезонах ситуація після прихованої зйомки поліпшувалася і місця, які відвідали учасники проекту “Таємний агент”, стали працювати якісніше і краще. В цей же раз надія теж залишається, адже те, як йдуть справи в дитячих садах відверто шокувала всю команду. Ці хвилини і години зйомки дійсно складно дивитися, адже такого неможливо уявити і залишається бажати кращого для наших дітей і їх вихователів.

Після кожного випуску ми зможемо побачити пост-шоу, в якому все побачене буде обговорюватися і кожен, хто прийде в студію, буде висловлювати свою думку і пропозицію щодо ситуації, що склалася. Директори, начальники і власники кожної установи вислухають багато приємного і не дуже, але ніхто не залишиться байдужим і рішення буде знайдено, а ось в яку користь будемо дивитися.

Трейлер:

Подивившись “Таємний агент” ми не перестанемо водити дітей до школи або сад, але ми будемо більш уважні і приділяти своїм малюкам більше любові і ласки, при цьому не залишатися байдужими до того, як проходять їхні будні і все таки більше вникати в життя вчителів і вихователів, адже в руках саме цих людей життя тих, хто для нас найдорожче.

Comments are closed.