Ревізор: Магазини 1 випуск 3 сезон

Дивитися 1 випуск

Дуже довгоочікуваний, приголомшливо цікавий і часом, до жаху шокуючий проект “Ревізор: Магазини”, знову повертається на екрани. У новому сезоні буде ще більша кількість перевірок і відкриттів. Команда “Ревізора” звідано кожен куточок країни та розкриє своїм фанатам всю правду про те, як ведуть свою роботу великі супермаркети, ринки, ярмарки, торгові магазини, як легальні так і немає.

Новий сезон подарує не тільки масу неймовірних відкриттів, але і допоможе навчитися корисним лайфхакам, з якими буде набагато простіше ходити за покупками як на ринок, так і в торгові супермаркети. Під перевірку потраплять 15 міст України, нічого не вдасться приховати, адже журналісти “Ревізор: Магазини” знають, де і що варто шукати.

Цей проект просто необхідний людям, адже в наші дні так часто виробники і продавці намагаються всіляко економити на своїх покупців і продають їм товар, яким харчуватися вже не можна. Подивившись цей очікуваний сезон, споживачі знатимуть, де все ж варто купувати продукти харчування для себе і своєї сім’ї, а які потрібно строго обходити далекою дорогою.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.