Ревізор: Магазини

Ревізор: Магазини. Всі серії онлайн:

 • Назва: “Ревізор: Магазини”
 • Дата випуску: 18 февраля 2019 року
 • Країна Україна
 • Жанр: Реаліті-шоу, ревізії
 • Ведуча: Ірина Хоменко

Довгоочікуваний, свіжий і дуже цікавий сезон проекту “Ревізор: Магазини” покаже телеглядачам ще більшу кількість перевірок і відкриттів. Команда цього захоплюючого проекту вирушає в різні куточки України, щоб відкрити всю правду про те, як працюють супермаркети, ринки, магазини, ярмарки та інші торгові точки, включаючі не тільки ті, які работаеют на законній основі, а й нелегальні.

Ревізії будуть проведені саме по чотирьом дуже важливим для населення напрямках: супермаркети, ринки, магазини та спец локації. Останні стануть новинкою третього сезону, так як в попередніх такого не було, адже тепер українці зможуть навчитися різним лайфхак і будуть досить озброєні вирушаючи за покупками. В одному місті “Ревізор: Магазини” перевірятиме кілька торговий локацій, що дозволить споживачам дізнатися, де варто купувати продукти харчування, а де категорично небезпечно для здоров’я це робити. Всього під перевірку потраплять близько 15 міст країни і нічого в них не залишиться без уваги.

Ревізор: Магазини

Довгоочікуваний, свіжий і дуже цікавий сезон проекту “Ревізор: Магазини”

Критерії оцінки нового “Ревізор: Магазини”

Заклади, які будуть вести боротьбу за довгоочікуваний приз повинні будуть пройти повну перевірку локацій в трьох точках, а саме:

 • складські приміщення (продуктовий склад, холодильники, відділ прострочення і списання, а так само службові приміщення призначені для персоналу);
 • при касова зона і торговий зал;
 • виробничий цех, в разі, якщо такий є.
 • На кожній точці Експерт проведе перевірку таких категорій:
 • персонал (на скільки добре вони знають і дотримуються правил торгівлі, а так само їх компетентність);
 • температурний режим існуючих товарів самого приміщення;
 • наявність маркування, а саме стікерів і власне складу продукту;
 • чистота на полицях і вітринах, так само підлогу і форму персоналу;
 • некондиційний товар (прострочення, упаковка і так далі).

Перевіряється торгову точку також досліджує журналіст програми, яка влаштує провокацію, знімаючи її результати на приховану камеру. Таким чином з’ясується, чи здатний продавець дотримуватися всі права покупця і як поводиться в сформованих конфліктних ситуаціях.

Нова ведуча третього сезону – Ірина Хоменко

Третій сезон проекту “Ревізор: Магазини” буде вести приголомшлива Ірина Хоменко, яка із задоволенням з’єднує свою кар’єру зі своєю сім’єю і досить добре з цим справляється.

Ірина народилася в Київській області, де закінчила садок і школу, а так же музичну школу, адже ця прекрасна жінка грає на фортепіано. Ще зі школи вона брала участь у виступах КВН і це допомогло їй з легкістю стати актрисою проекту “МАМАХОХОТАЛА”.

Крім сім’ї і участі в гумористичному шоу Хоменко взяла участь в проекті “Зірки під гіпнозом”, після якого її несподівано покликали взяти участь у кастингу на роль ведучої пост-шоу “Таємний агент”.

Ревізор: Магазини

Третій сезон проекту “Ревізор: Магазини” вестиме приголомшлива Ірина Хоменко

Ірина зізналася, що є досить уважним покупцем і в тому, що вона любить спілкуватися з продавцями, ставши при цьому на ринках, практично людиною. Виходячи з цього дівчина дуже зраділа, коли дізналася, що затверджена на роль ведучої в проекті “Ревізор: Магазини”. Під час зйомок Ірину дуже дивували продавці, які часто виявлялися відкритими і добрими людьми, здатні ділитися своїми проблемами і навіть визнавати свої поразки.

За своєю кар’єрою Ірина Хоменко зовсім забула, що значить відпочивати. Зіркова актриса і ведуча дуже любить море, але давненько там не була. За те щороку не упускає можливості відвідати рідні Карпати і покататися на лижах, адже саме там таке свіже повітря, дуже смачна їжа, а чого ще можна очікувати від відпочинку з сім’єю. До лиж привчений і трирічний синочок Дамір, який побачив засніжені Карпати в чотири місяці, а вже в два роки вперше став на лижі і тепер не упускає шансу покататися з батьками.

У житті красуні Ірини Хоменко вистачає місця і на улюблений басейн, в якому щоранку вона пропливає 5 кілометрів.

Іра дуже любить книги різних напрямів і жанрів, особливо в захваті від Шерлока Холмса і доктора Ватсона. Масу задоволень молодій мамі доставляють детективи Агати Крісті з Еркюлем Пуаро і Міс Марпл.

Що стосується їжі і напоїв, то тут дівчина віддає перевагу Київським тортику, салату “Цезар”, чай з м’ятою, латте, молоко і ряжанку.

Ось така ось вона, від природи блондинка, але фарбована в шатенку, нова ведуча проекту “Ревізор: Магазини”. Вона добра і цілеспрямована і вона з’ясує все, що люди хотіли б знати. Деколи буде ризикувати собою, але буде йти до кінця і покаже всій країні, куди варто йти за продуктами, а куди не варто і думати вирушати.

Що ж очікувати від свіжого сезону проекту “Ревізор: Магазини”?

Новий, третій сезон дивного і цікавого шоу “Ревізор: Магазини” стане для українців дуже інтригуючим і часом шокуючим. Підхід до перевірок кардинально зміниться і тепер перевірка буде проходити не з точки зору професіоналів, а з позиції звичайного споживача, та не простого, а дуже уважного споживача.

Кожне місто буде ретельно досліджене. Перевірки пройдуть і в квіткових магазинах і у відділах з зоотоварами і все, що довго ховалося, нарешті стане відкритим для всіх.

Ми ходимо за продуктами щодня, а то й кілька разів на день, але не знають, як товар потрапляє на прилавки і яким чином його зберігають, щоб він виглядав свіжим. Але ж завжди хочеться бути обізнаними і розуміти, що ми купуємо і з чим маємо справу.

Ревізор: Магазини

Кожне місто буде ретельно досліджене.

Кожна людина, яка наважиться подивитися новий, повний несподіванок сезон проекту “Ревізор: Магазини”, зможе на власні очі подивитися, як ставляться до людей на ринку і в супермаркетах. Відважна Ірина Хоменко поставить на місце всіх, хто думає не про споживачів, а про свою вигоду. Не будьте байдужі до своїх життів і дивіться це шоу.

Трейлер:

Comments are closed.