Подіум

Подіум всі випуски онлайн:

  • Назву: “Подіум”
  • Рік випуску: 20 лютого 2019 року
  • Ведуча: Наталія Гоцій
  • Журі: Іван Супрун, Ольга Слонь, Лілія Літковська та Катя Сільченко
  • Ментор: Жан Гріцфельдт
  • Генеральний продюсер Нового каналу: Олексій Гладушевський
  • Керівник проекту: Марина Макеєва

Подіум – захоплююча прем’єра 2019 року.

Проекту в подібному форматі ще не було в Україні. Реаліті-шоу “Подіум” став адаптацією відомого проекту родом із США, де його вийшло вже 17 сезонів. В Україні це перший сезон, участь в якому візьмуть 10 осіб, кожен з них змагатиметься за те, щоб стати кращим кутюр’є країни. Всього буде 10 випусків, після фіналу кожного, одна людина буде залишати проект. Перед кожним з них стане три випробування, а саме:

  • креатив;
  • вміння шити;
  • почуття стилю.

Майбутні кутюр’є попрацюють над шкільною формою, над образом для стюардес і провідниць. Також їм належить вибрати творчий образ, які повинні бути ще й модними і стильними.

Подіум

Проекту в подібному форматі ще не було в Україні

Дзвінкий звук ножиць при роботі з прекрасними тканинами, гул швейної машинки і тихий захват в очах людей, які більше свого життя люблять справу, над яким працюють. Їх спокійно можна назвати маніяками своєї професії, адже для них це не просто хобі або спосіб заробити, для них це ціле життя. У мріях цих десяти хлопців Париж і Мілан, тижня моди і те, як знамениті люди будуть із захопленням одягати вбрання, які будуть придумані цими українськими дизайнерами. Поки вони можу похвалитися тільки тим, що носять їхні друзі або сусіди, але зовсім скоро їх чекає справжній успіх у світі моди, в цьому вони не сумніваються і стрімко рухаються до своєї мети.

Тільки один з учасників зможе завдяки проекту “Подіум” досягти того, що так довго зберігається в мріях і тільки журі цього шоу зможуть по достоїнству оцінити здібності кожного, хто зважився на участь у цьому важкому змаганні.

Стилісти, які оцінюватимуть здібності учасників

Ольга Слонь і Іван Супрун є Топовими стилістами і саме їм належить оцінювати здібності кожного учасника шоу, але вони будуть виступати не тільки в якості журі, але і в ролі помічників, адже вони скеровуватимуть хлопців, допомагати їм і часом підказувати. З ними буде ще третій стиліст, який буде змінюватися, ними стали дизайнери Лілія Літковська і Катя Сільченко.

Але не все так просто на проекті “Подіум”, адже крім журі постійно підтримувати і допомагати його учасникам буде Ментор, яким став досить епатажний та відомий український дизайнер Жан Гріцфельдт. Хто ж такий Ментор? Людина, яка буде наставником для учасників. Він допоможе своїми порадами пошити наряд і підказати в потрібну хвилину як додати важливі деталі. Він морально підтримає хлопців, у яких на виконання завдання буде тільки вісім годин. Цього людини вибирали так, щоб він був досвідченим, але досить молодим, щоб з ним було простіше бути на одній хвилі і вирішувати проблеми мирним способом.

Подіум

Ольга Слонь

Сам Жан Гріцфельдт зізнавався, що на цьому проекті все дуже реально і по-справжньому, чи то сльози радості чи розчарування або ж бите скло в туфлях конкурентів. Як би не було все прагнуть стати краще і прислухаються до зауважень, а це дуже важливо на подібних шоу.

Щоб вибрати експертів для цього шоу, його творці поставилися як ніколи серйозно, адже вони повинні були бути не тільки досить досвідченими в цьому питанні, але і вміти гідно оцінити роботу учасників.

Ведучою проекту стала українська супермодель – Наталія Гоцій

Модель Наталія Гоцій має світове визнання. Народилася дівчина у Вінниці в 1985 році в простій українській родині. Вона ніколи не мріяла про славу і кар’єру моделі, адже моделінг був для неї швидше видом заробітку, але доля сама за неї все вирішила і дівчина не просто стала відомою на весь світ, вона співпрацює з відомими світовими брендами і брала участь у зйомках для найкращих глянцевих журналів.

У відборі на роль ведучої в проект “Подіум” взяли участь дуже багато моделей зі світовим ім’ям, але саме Наталію схвалили і взяли в команду. Наталю дуже порадувало те, що в Україні з’явиться подібний конкурс, адже моделлю дівчина стала теж завдяки конкурсу, вона дуже вірить, що він допоможе багатьом молодим і талановитим людям розкритися на повну і отримати бажаний успіх. Наталія Гоцій, щоб не відрізнятись від своїх колег на проекті, вивчила українську мову так, що тепер може розмовляти нею не лише на знімальному майданчику, а й повсякденному житті.

Подіум

Модель Наталія Гоцій

Підготовка до прем’єри

Дуже довго творці проекту “Подіум” обмірковували свою затію, адже було абсолютно незрозуміло, чи готовий український глядач до подібного реаліті. Було дуже багато тих, хто був “за”, Але вистачало і тих, хто був “проти”. Це і не дивно, адже якщо взяти до уваги проект “Топ-модель по-українськи”, то охочих предостатньо, дуже багато зберігають у своїх мріях бажання бути модною і знаменитою моделлю. А ось стати модельєрами мріють далеко не всі, не дивлячись навіть на те, що саме дизайнери прикладають масу зусиль на те, щоб моделі стали знаменитими. У результаті суперечка і розбіжностей ухвалили рішення, що український світ моди все таки готовий до подібного проекту і настав час розкрити людей, які роками намагаються і мають чималий талант до створення красивих і стильних речей.

А от коли почався етап кастингів, ніхто не пошкодував про таке рішення, адже серед українських хлопців виявилося не просто багато бажаючих стати модельєрами, але і багато таких, хто вже дуже хороший в цьому справи. За перший же тиждень після оголошення про кастинг прийшло більш ніж 500 анкет на те, щоб взяти участь в даному проекті. А через пару місяців цифра перейшла позначку 2 тисячі осіб, при цьому всі вони вже вміли добре шити. Щоб не образити тих, хто все ж не пройшов кастинг, його творці зробили невеликий теле-кастинг, щоб показати глядачам хоча б частину таких талановитих українських хлопців.

Не пропустіть довгоочікувану прем’єру абсолютно нового українського проекту “Подіум” вже в лютому 2019 року і нехай очікування вас не розчарують.

Трейлер:

Comments are closed.