Оля 5 серія Новий канал

Дивитися 5 випуск

Для всіх фанатів Ольги Фреймут Новий канал випустив проект з її участю. Шоу “Оля” стало справжньою прем’єрою осені 2018 року, а його ведуча, як завжди, вразила своїм розумом, красою і почуттям гумору в саме серце. У новому проекті Фреймут приготувала для своїх гостей безліч конкурсів, ребусів і завдань. А в гості звати вона буде як зірок телеіндустрії, так і простих людей з народу або із залу.

Але не тільки зйомкою в студії буде дивувати всіх блондинка України, так само вона буде відвідувати місця, де знаходяться її фанати, як полюбили її так і ті хто зненавиділи. Своїми ефектними появами в несподіваних місцях, Ольга поставить людей в нерухомий стан, адже ніхто не очікує зустріти саму Ольгу Фреймут на звичайній заправці, або ж в аптеці або навіть у фастфуді. Приходячи до своїх недоброзичливців, ведуча спробує дізнатися правду про те, чому її так невзлюбили, але в кінці вона пробачить все.

Шоу дарує своїм глядачам і гостям масу приємних моментів і емоцій, адже в Фреймут є дивовижна здатність, з нею люди легко йдуть на розмову і навіть відкривають свої секрети, а вони в свою чергу може не тільки підтримати їх і підняти настрій, але і станцювати з ними або навіть заспівати. Все для своїх улюбленців. Дивіться нові випуски шоу “Оля” і піднімайте в собі силу духу.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.