Оля 18 випуск

Дивитися 18 випуск

Новий канал уже представив своїм глядачам свіже шоу розважального характеру – “Оля”, ведучою якого стала, звичайно ж загальна улюблениця – Оля Фреймут. Світловолоса українська красуня приготувала багато чого цікавого як глядачам, так і гостям її студії. Умінням викликати прихильність до себе людей, вона робить сірий день більш яскравим та веселим, а так само виводить своїх гостей на відверту розмову і дізнається багато цікавого.

У студію до Фреймут приходять люди різних категорій, від багатих і знаменитих, до простих людей з народу, які бажають поділитися з усіма своїми вміннями. Для кожного, хто вирішує відвідати студію, у Олі приготовлені конкурси та загадки. Ще вона показує фото своїх гостей в спеціальних мережах і дає їм свої коментарі.

Але не тільки в студії буде проходити шоу “Оля”, Фреймут буде з’являтися і на вулиці, тим самим дивуючи і вражаючи перехожих своєю присутністю. Так що не пропустіть можливості подивитися цікаве і веселе шоу “Оля” і ваш день буде наповнений веселими моментами.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.