Любов на виживання 1 випуск 3 сезон

Дивитися 1 серію

У новому сезоні проекту “Любов на виживання” на Новому каналі, телеглядачі познайомляться з новими парами закоханих людей, які вирішили перевірити свої відносини на міцність і серйозність. Цей проект допоможе героям визначитися з тим, чи дійсно вони готові зробити серйозний крок і одружитися.

Ті пари, які візьмуть участь в шоу, відважні і сміливі, адже там і доведеться не легко. На них чекають 5 складних випробувань, витримати які зможуть не всі, а тільки ті, хто насправді готовий йти на жертви і подвиги заради кохання. На героїв чекають ключі, які вони будуть отримувати за пройдені випробування. Чим більше ключів вони запрацюють, тим більше їх шанси на виграш в 100 тисяч гривень. Відповідно скільки ключів, скільки і шкатулок вони зможуть відкрити.

Це приголомшливе реаліті шоу тільки для сміливих і впевнених пар, хоча участь взяли навіть такі закохані, які вже подали заяву на розлучення. Вони прийшли з надією на порятунок їхнього кохання. Не пропустіть шоу “Любов на виживання” на Новому каналі та можливо зробите і для себе якісь висновки.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *