Кохання на виживання 8 випуск 3 сезон

Дивитися Кохання на виживання 1 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 2 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 3 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 4 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 5 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 6 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 7 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 8 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 9 випуск 3 сезон

Дивитися 8 випуск

Кохання часто виявляється на межі, дарує не тільки неперевершене почуття легкості, але й сварки, проблеми, розбіжності, все це доводиться переживати молодим парам на шляху до ідилії та щастя. Новий канал дарує закоханим парам шанс на те, щоб перевірити свої відносини і вирішити, чи готові вони на важливий крок, чи зможуть вони бути разом все життя і підтримувати один одного щоб не сталося. Проект “Любов на виживання” не просто змушує молодь працювати в команді, але й допомагає перевірити свою любов і щирість.

Щоб перемогти в проекті парам потрібно пройти 5 завдань, за кожне виконане завдання вони отримують ключ, яким у фіналі можна відкрити шкатулки з грошима, максимально можна виграти 100000 гривень. Але суть проекту не в тому, щоб отримати гроші, вона полягає в простому, молоді люди повинні пройти випробування і дізнатися, чи підходять вони один одному і чи люблять по справжньому.

Якщо ви сумніваєтеся в своєму партнері, якщо вам стало нудно та нестерпно разом, все можна просто вирішити. Вам варто хоча б подивитися проект “Кохання на виживання” і ви побачите реакцію один одного і можливо приймете правильне рішення.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *