Кохання на виживання 7 випуск 3 сезон

Дивитися Кохання на виживання 1 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 2 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 3 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 4 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 5 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 6 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 7 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 8 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 9 випуск 3 сезон

Дивитися 7 випуск

Кожна людина зустрівши свою другу половинку бажає бути в ній впевнена і точно знати, що ця людина пройде з ним і радість і горе. Новий канал подарував можливість закоханим парам перевірити свої почуття на міцність і показав уже третій сезон проекту “Кохання на виживання”, в якому пари виконують завдання і заробляють ключі, якими в кінці можуть відкрити шкатулки і виграти до 100 000 гривень. Але не так просто отримати бажаний ключ, потрібно триматися разом, підтримувати один одного і не зриватися через дрібниці.

У третьому сезоні взяли участь настільки унікальні і цікаві люди, одна пара навіть прийшла на шоу, вже подавши заяву на розлучення. Але вони все одно вірять і сподіваються, що ще зможуть врятувати свої почуття і залишитися разом не дивлячись ні на що. Багато хлопців на проекті перевіряють свої почуття, щоб переконатися, чи готові вони на наступний крок, чи готові одружитися і залишитися разом на все життя.

Дивіться “Кохання на виживання” і ви точно побачите щось нове та цікаве, можливо навіть самі захочете перевірити свої стосунки на міцність та витривалість.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *