Кохання на виживання 5 випуск 3 сезон

Дивитися Кохання на виживання 1 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 2 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 3 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 4 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 5 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 6 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 7 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 8 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 9 випуск 3 сезон

Дивитися 5 випуск

Новий канал знову радує своїх фанатів новим проектом. “Кохання на виживання”, вже третій сезон закохані пари йдуть на сумнівні вчинки, щоб зрозуміти чи варто їм бути разом або все таки краще розлучитися і піти далі різними шляхами. Вони ніби й закохані, а ніби і дійшли до такої стадії, коли потрібно або одружуватися або розходиться. У новий сезон прийшли навіть такі учасники, які на момент зйомок подали заяву про розлучення, але вони все таки сподіватися, що проект допоможе їм розібратися в собі і зберегти їх сім’ю.

Тим, хто вирішив перевірити свої почуття чекає нелегкий шлях, адже їм потрібно пройти п’ять випробувань, в яких вони будуть не просто щось робити, але і перевіряти себе на витривалість і на те, наскільки добре вони знають один одного і на що готові піти , щоб залишитися разом. За кожне випробування пара має можливість отримати ключ, але тільки в тому випадку, якщо ведучий вирішить, що вони впоралися з поставленою метою. Всього максимально п’ять ключів, якими в фіналі хлопці відкриють скриньки, а в них 100000 тисяч гривень. Чим більше вони зароблять ключиків, тим більше шанс виграти всі гроші.

Третій сезон проекту “Кохання на виживання” покаже на що здатні закохані заради відносин. Так що не пропустіть нові випуски і ви побачите, що любов часом може подолати всі перешкоди.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *