Кохання на виживання 4 випуск 3 сезон

Дивитися Кохання на виживання 1 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 2 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 3 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 4 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 5 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 6 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 7 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 8 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 9 випуск 3 сезон

Дивитися 4 випуск

Кохання на виживання – це новий проект Нового каналу, шоу власного виробництва, романтичне, пригодницьке і просто дивовижне.

Мета проекту – допомогти закоханим зрозуміти, наскільки міцні і щирі їхні почуття, і чи готові вони зв’язати себе узами шлюбу. Але і не тільки – у закоханих з’являється шанс отримати приз в 100 тисяч гривень, які можна буде витратити на найзаповітнішу мрію.

Чи готові ви за 100 тисяч гривень выпробувати своє кохання?

Як відомо, люди одружуються, а потім їдуть в романтичну подорож. Але автори шоу вирішили зробити все навпаки – учасники проекту спочатку поїдуть в подорож, яке і визначить їх майбутню долю. Адже саме тут їм доведеться пройти через п’ять складних випробувань: тут будуть спокуси, інтриги, перевірки на сміливість і готовність приймати партнера таким, яким він є, перевірки на готовність боротися за щастя і любов, і багато інших випробування. За кожну перемогу пара отримує ключ, а більше ключів – більше шансів отримати головний приз.

Ну, а як герої будуть проходити випробування, що їх очікує, хто зможе зберегти любов, а хто зрозуміє, що їм більше не по дорозі – дивіться самі.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *