Кохання на виживання 10 випуск 3 сезон

Дивитися Кохання на виживання 1 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 2 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 3 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 4 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 5 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 6 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 7 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 8 випуск 3 сезон
Дивитися Кохання на виживання 9 випуск 3 сезон

Дивитися 10 випуск

Любов буває дуже підступною і неоднозначною. Пари сходяться і розходяться і щоб знайти ту саму, єдину людину, у кого-то йдуть роки, або навіть все життя. Зберегти відносини досить складно, точно так само як і зрозуміти, чи варто залишатися разом з обранцем, чи можливо з ним побудувати сім’ю і виховувати дітей. Допомогти розібратися в собі і своїх відносинах допоміг проект від Нового каналу “Кохання на виживання”, в якому пари можуть перевірити і себе і свою половинку, щоб переконатися чи створені вони один для одного.

На проекті молодим людям доведеться пройти п’ять складних завдань, в яких вони перевірять свою витривалість і здатність працювати однією командою. За кожне правильно зроблене завдання вони отримують ключик, цими ключиками після останнього завдання вони зможуть відкрити шкатулки, а в скриньках розташовані 100 000 гривень, які дістануться тільки тим, хто щиро любить і розуміє на що пішов.

Дивіться проект “Кохання на виживання” і ви точно залишитеся задоволені тим, що побачите і неодмінно захочете дочекатися нового випуску або ж нового сезону.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *