Київ вдень і вночі 4 серія 5 сезон

Дивитися 4 серію

“Київ вдень і вночі” потряс Україну своїми чотирма сезонами. Глядачі просто закохалися у веселих і завзятих героїв серіалу. Ось тільки в п’ятому сезоні практично всі, знайомі нам з самого початку учасники, покинули проект. Це нормально, адже їх історії отримали логічне завершення.

У п’ятому сезоні з’являться новенькі герої, серед яких будуть три пустотливі подруги, які приїдуть до Києва, щоб підкорити його і виконати свою заповітну мрію. Так само з’явиться новий хлопець, знайомі нам по проекту “Топ-модель по-українськи” – Максим Сосновський. Як і в минулих сезонах, молоді люди будуть знімати кімнати в багатокімнатній квартирі, в якій їм доведеться зустріти проблеми і радощі, і горе і щастя.

Як би не складалась доля героїв, вони все одно будуть дарувати телеглядачам позитив і радість. Вони ж прості люди, не награні актори, а просто молодь, яка отримає певне завдання за сценарієм, а далі все буде відбуватися своїм ходом. Це буде весело, так що не пропустіть п’ятий сезон “Київ вдень і вночі” на Новому каналі.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *