Київ днем і вночі 1 серія (5 сезон)

Дивитися 1 серію

Всі з нетерпінням чекали прем’єру 5 сезону серіаліті “Київ днем і вночі” на Новому каналі. Ще б пак, телеглядачам довелося до вподоби реальні історії реальних людей. У 5 сезоні, за словами розробників, має бути дуже жарко, адже по закінченню 4 сезони, проект покинули практично всі герої, знайомі нам з самого початку. Це змушує мимоволі засумувати, але ж з появою нових героїв, з’явиться і маса нових історій і вийде новий сюжет.

З’являться в серіалі як жіночі персони так і чоловічі. Телеглядачі побачать, вже знайомого з проекту – “Топ-модель по-українськи”, Максима Сосновського. Так само з’являться три подружки, які приїхали підкорювати простори столиці. Ким б не були головні герої, всіх їх чекають як злети так і падіння. Вони приїдуть до столиці, щоб здійснити свою заповітну мрію, а вийде у них це чи ні, залежить від них самих.

У 5 сезоні серіаліті “Київ днем і вночі” на Новому каналі, все герої розмовлятимуть українською мовою, що додасть йому певної патріотичності. Не пропустіть свій шанс побачити поєднання серіалу і реальному житті, дивіться “Київ днем і вночі” і нехай ваш настрій буде чудовим.

Більше про проект.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *