Хто проти блондинок 9 випуск 23.10.2018

Дивитися 9 випуск

Хто проти блондинок дивитися 1 випуск
Хто проти блондинок дивитися 2 випуск
Хто проти блондинок дивитися 3 випуск
Хто проти блондинок дивитися 4 випуск
Хто проти блондинок дивитися 5 випуск
Хто проти блондинок дивитися 6 випуск
Хто проти блондинок дивитися 7 випуск
Хто проти блондинок дивитися 8 випуск
Хто проти блондинок дивитися 9 випуск

Цілих 8 років телеглядачі Нового каналу жили в очікуванні продовження такого прекрасного і веселого шоу – “Хто проти блондинок?”. Нарешті восени 2018 року дочекалися, а подивившись вже перший випуск стало ясно, що очікування були не марні, адже новий сезон приніс нові відчуття і переживання, а провідною стала  неперевершена і смішна – Леся Никитюк.

Як і колись в шоу взяли участь 50 дивовижних і кмітливих блондинок, які вирішили нарешті розвіяти міф про те, що світловолосі дівчата дурні. Щоб взяти участь в даному проекті їм довелося пройти складний відбір і відповісти на більш ніж триста запитань. Це було недаремно, адже вийшовши на сцену світловолосі красуні змогли показати чоловікам, що вони розумні, прекрасні і талановиті. Кожна з учасниць дивує гостей своїм хобі, дивовижною професією або ж дивними вміннями, так чи інакше, всі залишаються задоволені, крім чоловіка, який вирішив боротися проти дівчат.

Щоб отримати перемогу в шоу “Хто проти блондинок?” учасникам потрібно пройти два тури і суперигру, де і стане ясно, хто все ж розумніші. Кожен випуск наповнений веселими моментами, адже прекрасні блондинки на чолі з Лесею, нікому не дадуть занудьгувати.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *