Хто проти блондинок 8 випуск 16.10.2018

Дивитися 8 випуск

Хто проти блондинок дивитися 1 випуск
Хто проти блондинок дивитися 2 випуск
Хто проти блондинок дивитися 3 випуск
Хто проти блондинок дивитися 4 випуск
Хто проти блондинок дивитися 5 випуск
Хто проти блондинок дивитися 6 випуск
Хто проти блондинок дивитися 7 випуск
Хто проти блондинок дивитися 8 випуск
Хто проти блондинок дивитися 9 випуск

Багато людей, а зокрема чоловіки, мають свою певну точку зору щодо світловолосих дівчат. Нічого дивного в цьому немає, адже ми з дитинства чуємо дурні анекдоти про те, на скільки сильно блондинки відрізняються складом розуму від брюнеток. Щоб хоч якось розвіяти цей дурний міф, Новий канал випустив черговий сезон дивовижного проекту “Хто проти блондинок?”, В якому біляві красуні змагаються з відомими чоловіками і намагаються довести, що вони не тільки привабливі, але й дуже кмітливі і винахідливі.

У цьому проекті участь беруть 50 українок з різних міст, а разом з ними, проект веде прекрасна та чарівна – Леся Никитюк, яку знають у всіх куточках світу. Ці чудові дами не просто зводять з розуму кожного чоловіка, який відвідав студію, але і дивують своїми здібностями, адже щоб взяти участь в шоу, вони пройшли тестування і відповіли не менш ніж на 300 питань.

У новому сезоні блондинки радують глядачів своїми жартами, а гості, що прийшли на сцену, переконуються в тому, що світловолосі красуні можуть все. Так що не пропустіть можливість переконається в їх уміннях і дивіться шоу “Хто проти блондинок?”.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.