Хто проти блондинок 6 випуск 02.10.2018

Дивитися 5 випуск

Хто проти блондинок дивитися 1 випуск
Хто проти блондинок дивитися 2 випуск
Хто проти блондинок дивитися 3 випуск
Хто проти блондинок дивитися 4 випуск
Хто проти блондинок дивитися 5 випуск
Хто проти блондинок дивитися 6 випуск
Хто проти блондинок дивитися 7 випуск
Хто проти блондинок дивитися 8 випуск
Хто проти блондинок дивитися 9 випуск

Що потрібно зробити для того, щоб дізнатися всю правду про блондинок і про їх складі розуму? Все досить просто, варто подивитися новий сезон проекту “Хто проти блондинок?”, В якому ви точно переконаєтеся, що блондинки не тільки красиві, але ще і розумні. Для того щоб потрапити на шоу юним дівчатам з усієї України довелося пройти не легкий шлях, адже вони відповіли більш ніж на 300 питань, а все для того, щоб кожен чоловік, що засумнівається в їх здібностях, міг точно дізнатися, що світловолосі дівчата досить розумні і кмітливі.

У студії 50 прекрасних представниць жіночої статі, на чолі з неперевершеною Лесею Нікітюк, проходять тури і дійшовши до фіналу, в Супер Грі, вони борються за грошову винагороду. Для перемоги треба чимало зробити, адже завдання складні, а дівчата тендітні і ніжні, але вони просто так не здаються і з упевненістю йдуть до кінця.

Дивіться шоу “Хто проти блондинок?”, Щоб теж переконатися в тому, що блондинки вже давно стали розумними і талановитими, а анекдоти про них, всього лише застарілий міф.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *