Хто проти блондинок? 5 випуск 25.09.2018

Дивитися 5 випуск

Хто проти блондинок дивитися 1 випуск
Хто проти блондинок дивитися 2 випуск
Хто проти блондинок дивитися 3 випуск
Хто проти блондинок дивитися 4 випуск
Хто проти блондинок дивитися 5 випуск
Хто проти блондинок дивитися 6 випуск
Хто проти блондинок дивитися 7 випуск
Хто проти блондинок дивитися 8 випуск
Хто проти блондинок дивитися 9 випуск

Ось нарешті телеглядачі Нового каналу дочекалися новий сезон чудесного шоу – “Хто проти блондинок?”. У проекті беруть участь 50 світловолосих дівчат з різних куточків України, а на чолі їх – Леся Никитюк, чудова і позитивна представниця жіночої статі. У свіжому і дуже довгоочікуване сезоні, дівчата б’ються за право довести, що вони не тільки красиві, але ще і дуже розумні і кмітливі. Щоб опинитися в проекті, дівчатам довелося пройти різні тести і відповісти більше ніж на триста запитань, а ті хто впорався з цим завданням, отримали шанс опинитися на сцені.

Щоб поборотися з блондинками, в студію приходять відомі чоловіки, будучи впевненими, що зможуть перемогти дівчат і отримати винагороду. Але не тут-то було, адже все виявилося не так просто, а за перемогу доводиться дійсно боротися. Для цього потрібно пройти два тури і супергру, лише тоді стає ясно, хто все таки розумніший.

У кожному випуску шоу “Хто проти блондинок?” дуже багато гумору і позитивного заряду. А з кожним туром чоловіки будуть помірковані в собі все менше і менше, так що не пропустіть цей чудовий і веселий проект.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *