Хто проти блондинок? 3 випуск 11.09.2018

Дивитися 3 випуск

Хто проти блондинок дивитися 1 випуск
Хто проти блондинок дивитися 2 випуск
Хто проти блондинок дивитися 3 випуск
Хто проти блондинок дивитися 4 випуск
Хто проти блондинок дивитися 5 випуск
Хто проти блондинок дивитися 6 випуск
Хто проти блондинок дивитися 7 випуск
Хто проти блондинок дивитися 8 випуск
Хто проти блондинок дивитися 9 випуск

8 років глядачі Нового каналу чекали продовження потрясного шоу “Хто проти блондинок?”. І ось, восени 2018 року це сталося, і виявилося, що очікування того коштували, адже у новому сезоні ведучою стала дівчина, і це – Леся Нікітюк.

Як і раніше в проекті взяли участь 50 чарівних, веселих, а головне розумних блондинок. Їх відбір проходив в напрузі, так як красуням довелося відповідати більше ніж на 300 запитань, а все для того, щоб довести, що вони не просто красиві, а ще й розумні і кмітливі. Кожна дівчина зможе здивувати чимось гостей студії, у кого-то дивне хобі, а хтось має вражаючу професію, але так чи інакше, дівчата зможуть здивувати кожного, хто наважиться перевірити їх розумові здібності.

Для протистояння з прекрасними дамами, на шоу прийдуть знамениті чоловіки, які просто впевнені, що розумніші суперниць. Для того, щоб здобути перемогу їм належить пройти два тури і зіграти у Супергру, ну а в разі перемоги, вони отримають грошову винагороду. У кожному випуску шоу “Хто проти блондинок?” будемо маса веселих і цікавих моментів, так що на це варто подивитися.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *