Хто проти блондинок? 2 випуск 04.09.2018

Дивитися 2 випуск

Нарешті глядачі Нового каналу дочекалися довгоочікувану прем’єру розважального шоу “Хто проти блондинок?”. Шоу, в якому взяли участь 50 чарівних і головне розумних блондинок зі все й країни, а командує ними 51-ша блондинка – Леся Нікітюк. У новому сезоні дівчата поставлять чоловіків на місце і доведуть усім, що вони не просто красиві, але ще й досить розумні. Склад розуму блондинок визначається по результатам справжніх екзаменів, щоб потрапити на шоу, дівчата відповіли більш ніж на 30 запитань і самі здатні отримали можливість вийти на сцену.

Змагатися проти блондинок в студію будуть приходити різні знамениті чоловіки, які впевнені, що розумніші дівчат і лише з початком випуску, вони зрозуміють як помилялися. Щоб дійти до фіналу і виграти грошовий приз, учасникам чекають два тури і Супергра, а вже той хто зможе пройти до кінця отримає винагороду.

Кожен з нових випусків шоу буде нести заряд позитиву і добра, дівчата будуть з’являтися в нових образах, а чоловіки з кожним разом все більше і більше сумніватися в тому, в чому були впевнені до проекту. Дивіться нові випуски “Хто проти блондинок?” і радійте разом з його учасниками.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *