Хто проти блондинок? 1 випуск 28.08.2018

Дивитися 1 випуск

Улюблене шоу “Хто проти блондинок?”на Новому каналі, знову повернулося на телеекрани. У проекті будуть виступати 50 світловолосих красунь з усієї України і радувати глядачів своїми розумовими здібностями. Для того, щоб приймати участь у шоу, блондинкам довелося відповісти більш ніж на триста питань, щоб довести, що вони дійсно здатні на більше, ніж фарбувати губи за кермом авто.

У новому сезоні буде навіть не 50, а вже 51 білява голова, адже ведучою шоу стала Леся Нікітюк. Ця позитивна і емоційна дівчина, просто вразить усіх своїм гумором і здатністю перевертати все з ніг на голову. Як і раніше, перед дівчатами буде стояти завдання, відібрати у запрошеного чоловіка гроші всі, в кожному раунді розвіюючи стереотипи про те, що блондинки не дуже розумні.

Кожен випуск буде тривати 90 хвилин, а це значить, що цілих півтори години глядачі зможуть спостерігати за грою чарівних красунь і за тим, як вони будуть вражати своїми здібностями. Не пропустіть нові випуски шоу “Хто проти блондинок” на Новому каналі.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *