Екси 8 випуск

Дивитися 8 випуск

Колишнім закоханим часто складно залишитися просто друзями, скоріше вони будуть ворогами, залишаться коханцями, наговорити один на одного, але саме друзями навряд чи. Для таких “колишніх” закоханих Новий канал випустив новий проект “екси”, в якому зібрані хлопці та дівчата, які колись зустрічалися, а тепер не можуть розлучитися полюбовно. Хтось із них ще закоханий і мріє про те, щоб знову бути разом, а хтось просто не може зважитися обірвати всі кінці.

Всі учасники цього проекту дійсно потребують допомоги, вони самі ніяк не вирішать свою проблему і саме тому провідні шоу будуть допомагати їм зробити цей непростий крок.

Під час кастингу розробники проекту “екси” побачили багато. Були й бійки і сварки між учасниками після того, як вони бачили своїх колись улюблених людей. Була навіть пара, яка сама відмовилася від участі в зв’язку з тим, що вони поговорили, зійшлися і навіть встигли завагітніти. Але як би не склалися долі хлопців та дівчат, Новий канал робить все, щоб по максиму їм допомогти.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *