Екси 5 випуск

Дивитися 5 випуск

Нещодавно на Новому каналі стартував новий, інтригуючий проект під назвою – “Екси”, в якому зібрані молоді люди, в минулому закохані один в одного. Колись вони любили і зустрічалися, а тепер все заплуталося і стало незрозуміло, хтось любить, а хтось ненавидить, а хтось просто відчуває сексуальний потяг. Як би не було, вони потребують допомоги, яку і надали їм творці даного шоу.

Учасники дуже різні і у кожного свій характер. Під час кастингу траплялися ситуації, що герої вперше за довгий час з’явилася можливість поговорити і спокійно вирішити, чи варто їм бути знову разом або ж краще поставити крапку і розійтися. А одна “пара”, навіть відмовилася від участі, так як вони встигли завагітніти. Хтось мирився, хтось бився, а хтось дійсно очікував допомоги.

У проекті “Екси” всі герої живуть у великому будинку, але в різних кімнатах. Вони виконують завдання, які і допомагають їм визначити, що їм робити далі і йти все таки разом по життю або нарізно. Дивіться самі свіжі випуски і дізнавайтеся, хто вибуває, а хто йде до кінця, в гонитві за власним щастям.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *