Екси 4 випуск

Дивитися 4 випуск

Проект “Екси” на Новому каналі вже встиг здивувати і в той же час порадувати фанатів шоу, в яких вирішується доля молодих людей і їх відносин. У цьому цікавому шоу беруть участь не просто пари, а хлопці і дівчата, які вже не разом, але по тій або іншій причині не можуть відпустити один одного і намагаються вирішити, чи варто їм знову зійтися або пора назавжди залишити колишні почуття.

На проект прийшли дуже багато людей, які бажали розібратися в своїх відносинах, багато просто на кастингу сідали і спокійно говорили зі своїми колись улюбленими, а хтось навіть вирішував проблему за допомогою кулаків. Творці даного шоу вибрали тільки тих претендентів, які більше всіх потребували допомоги.

Всіх учасників поселили у великий будинок, де вони живуть в різних кімнатах і проходять випробування, під час яких можуть зрозуміти, чи їх це людина і чи можна з ним будувати майбутнє. Ті, хто дійде до фіналу будуть винагороджені, але найголовніше, вони знайдуть довгоочікуване щастя і спокій.

Дивіться нові випуски проекту “Екси” і ви побачите наскільки вони різні, і як сильно вони хочуть допомогти собі і своїй можливої ​​половині.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *