Екси 2 випуск

Дивитися 2 випуск

Новий проект “Екси” збирає пари, які давно не пари, але як і раніше бачаться, спілкуються або просто сплять разом. Новий канал випустив шоу власного виробництва, в якому хлопці та дівчата нарешті розберуться і зрозуміють, чи варто їм бути разом або пора повністю припинити спілкування.  Молодь просто заплуталась у відносинах і в собі самих, а на проекті вони отримали можливість спокійно поговорити зі своєю колишньою половинкою.

Дуже багато бажаючих відгукнулося на пропозицію взяти участь, але обрані були лише ті, кому необхідно нарешті вирішити свою долю. Хтось із тих, хто прийшов влаштовував скандали, хтось бійки, а одні навіть відмовилися від участі, так як помирилися і чекали дитини. Загалом чого тільки не зустрінеш на подібних проектах, але так чи інакше, кожен може обміркувати свою поведінку і змінити своє життя на краще. Учасники можуть або почати нові стосунки зі своїми колись улюбленими, або ж відпустити назавжди.

Не пропустіть новий випуск проекту “Екси” і ви побачите багато чого цікавого. Як їм буде жити в одному будинку, але в різних кімнатах? Насолоджуйтеся приємною компанією.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *