Екси

Екси на Новому каналі дивитися всі серії онлайн:

Уже зовсім скоро телеглядачі Нового каналу побачать прем’єру несамовитого шоу під назвою – «Екси». Це власний проект від Нового каналу, в якому 10 “пар” перевірятимуть свої відносини і вирішуватимуть, чи варто їм знову бути разом або залишити все як є. Всі пари особливо і не є парами, вони просто колишні, які розлучилися, але продовжують в якійсь мірі підтримувати відносини. Хтось із них досі любить, хтось дружить, а між кимось просто сексуальний потяг. Проект допоможе хлопцям розібратися в собі. Любов, ненависть, відданість, пристрасть, бажання просто забути або все ж повернути, все це в новому проекті, який просто зачепить за живе і розставить все по місцях.

Екси

За правилами всі хлопці і дівчата будуть поселені в будинок, в якому всі будуть жити окремо. Один раз в тиждень вони будуть проходити два індивідуальних і одне спільне завдання. Під час виконання поставлених цілей, хлопців очікують підступні і нелегкі перевірки, за допомогою яких вони розкриються і можливо повідають один одному про найпотаємніше і таємному, а в кінці кожного тижня пара одних учасників буде вибувати. Лише ті, хто насправді розбереться в собі і пройде всі випробування, лише ті, хто по істині заслуговує бути щасливими, отримають перемогу в проекті і отримають непоганий грошовий приз.

Ведучі реаліті

Допомагати і підтримувати хлопців на нелегких випробуваннях будуть ведучі Олександр Педан і Віра Романова.

Олександр Сергійович Педан не просто симпатичний і веселий чоловік, він ще відомий телеведучий, відеоблогер і шоумен, який народився 24 березня в 1982 році в Хмельницькому, ставши третьою дитиною в родині. Олександр з 2006 року підкорює Київ і це виходить у нього не погано. З самого дитинства хлопець мріяв стати актором, навіть вчився в театральній школі. Не малу частину свого життя присвятив КВН, а переїхавши до Києва став вести Comedy Club Ukraine, можливо після цього, завдяки своїм яскравим і індивідуальним образам отримав псевдонім – Олександр «Ангел» Педан.

Олександр Сергійович Педан і його дружина

Телепроекти за участю Олександра Педана:

  • «Comedy Club UA» – З 2006 по 2010 рік;
  • «Підйом» – 2008 – 2011 рік;
  • «Зроби мені смішно» – 2010 – 2011 рік;
  • «Інтуїція» – 2011 рік;
  • «Пакуй валізи» – з березня по червень 2012 року;
  • «Хто зверху?» – з березня 2012 року;
  • «КабріоЛіто» – літо 2012 року;
  • «Педан – Притула Шоу» – з березня 2013 року;
  • «Серця Трьох» – навесні 2015 року;
  • «Зірки під гіпнозом» – з 20 жовтня 2016 року

Олександр вважає що свіжий проект Нового каналу “Екси” не такий, як всі інші шоу. У ньому не те як відносини починалися, а то, що ж з ними робити, чи варто розлучитися або все ж продовжити. Всі герої в цьому проекті якісь справжні, в них Олександр дізнається своїх друзів і зізнається, що навіть себе, адже хлопці лаються, а потім цілуються і це мило, на це приємно дивитися. Педан каже, що глядачам необхідні такі почуття і емоції, адже можливо хтось побачить щось корисне і для себе.

Віра Романова – експерт із взаємовідносин друга ведуча шоу – “Екси”.

Віра Романова буде разом з Олександром Педаном допомагати хлопцям розібратися в собі. Вона красива і кмітлива дівчина, яка може не просто привернути увагу, але і підказати щось важливе. Віра страшенно любить книги, це не дивно, вона ж все таки психолог. Ця зеленоока брюнетка завжди намагається тримати себе в руках і діяти виключно як професіонал. А ще у неї є чудовий синочок, з яким вона намагається по максиму проводити час і всі вихідні приділяти йому.

Як відбирали учасників в проект “Екси”.

Для того, щоб вибрати 20 чоловік “колишніх”, творцям проекту “екси” довелося не просто. Це були молоді люди у віці від 18 до 28 років, які заплуталися в собі і в своїх відносинах. Всі вони неодружені і не мають дітей, колись любили один одного, а тепер з різних причин не разом, але вони продовжують бачити один одного, спілкуватися, ділитися таємницями або ж просто мати сексуальний потяг.

Екси

Завдання проекту досить складне, адже потрібно допомогти колись люблячим людям знайти взаєморозуміння, або ж зовсім навпаки, усвідомити, що все таки в житті важливо і попрощатися з колись дорогою людиною. Анкет приходило просто сотні – зізналася керівник Лора Мальцева – але вони прагнули вибирати лише тих, кому це дійсно потрібно. Таким чином, якщо хоч одному з пари було необхідно участь, їх запрошували на наступний етап. Багато учасників відсівалися, були навіть ті, хто пішли самі, так як зустрівшись на проекті зрозуміли, що кохають одне одного і навіть встигли завагітніти. Деякі просто змогли нормально обговорити все, що сталося і почати з початку, адже любов така підступна штука. Була навіть бійка, так як дівчина хотіла налагодити стосунки з молодим чоловіком, а він не хотів і між ними зав’язалася сильна сварка, що закінчилася справжньою бійкою.

Що стосується ведучих, були дуже різні кандидатури, психологи, сексологи, які приходили спробувати попрацювати в польових умовах – зізнається Мальцева. А коли на проект прийшов Педан і навіть заговорив з учасниками, намагаючись їх зрозуміти і в чомусь допомогти, стало ясно, що він то їм і потрібен, адже він ділився своїм сімейним досвідом і це дійсно допомагало.

Основним завданням проекту “Екси” стало допомогти десяти парам героїв розібратися в їх відносинах, так само важливою метою було і те, щоб глядачі змогли побачити в учасниках себе і тим самим змінити щось і в своєму житті. Цей проект повинен дуже сподобатися глядачам і самим учасникам, так як там немає награність, все якось по-справжньому, без фальші. Хтось любить, а хтось ненавидить, але так чи інакше, всім потрібна допомогти, адже хлопці повинні зрозуміти, що для них важливіше, зберегти або зруйнувати остаточно відносини між один одним.

Екси

Проектів зі створення нових пар і відносин на телебаченні останнім часом дуже багато, а от повернути стару любов і почати все з початку, можливо навіть побудувати сім’ю, на екранах немає. Новий канал перший випустив подібне шоу і воно обов’язково стане цікавим і подарує глядачам позитивні емоції та гарний настрій. Молоді люди зможуть в нейтральній обстановці поглянути один на одного і побачити з іншого боку свого колись улюбленого людини, вони можливо знову закохаються, можливо і зненавидять, але вони нарешті розберуться в собі і вирішать, як все таки краще вчинити. Дивіться проект “екси” і ви залишитеся задоволені.

Трейлер:

Comments are closed.