Чаклунки 9 серія

Дивитися 9 серію

В дивовижний магічний світ потрапили юні дівчата з серіалу “Чаклунки”. Ніка, Діна, Марго і Соня жили своїми спокійними життями, Діна заробляла гроші на важливу справу, Ніка збиралася заміж за приголомшиву людину, Марго намагалася розвиватися як художниця, а Соня була відмінницею в медичному інституті і була закохана в свого однокурсника. Але в одну мить життя дівчат перекинулися з ніг на голову і їм було вже не до своїх звичних справ.

Дівчата оволоділи магічними здібностями, а разом з ними і новими, найнебезпечнішими ворогами. Інгвар – сильний маг, захотів відібрати у чарівниць їх силу, а ось Хельга – мріяла не просто відібрати силу, але і знищити самих дівчат. Несподівано Інгвар став на сторону недосвідчених чаклунів, він хотів допомогти їм і в той же час допомогти собі. Але чи дійсно це було правдою залишалося невідомо.

Щоб дізнатися які ще пригоди очікують головних героїнь серіалу “Чаклунки”, варто просто подивитися всі серії і тоді вже точно ви більш детально дізнаєтеся про світ магії і понад здібностей.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *