Чаклунки 8 серія

Дивитися 8 серію

Наше життя часто змінюється завдяки випадку, це відбувається тоді, коли ми просто опинилися не в той час і не в тому місці. У таких ситуаціях практично нічого вже не можна змінити або ж все  можна?

У серіалі нового масштабу – “Чаклунки” на Новому каналі, чотири дівчини попали в ситуацію, яка абсолютно змінила їхнє життя і їхні погляди на це саме життя. Ніка, Соня, Марго і Діна випадковим чином відкрили магічну кімнату і отримали здатності, в які просто не могли повірити. Разом з чарівним даром на них обрушилися два найсильніших мага, правда один з них – Інгвар, хотів відібрати у дівчат їх здатності, а ось другий маг – Хельга, хотіла не просто відібрати, а ще й знищити самих молодих чаклунів. Хельга постійно потребувала підживлення енергією, так як її сили ставали слабші і їй було вже важко боротися з відьмами.

Чи зможуть юні чарівниці опанувати своїми здібностями? Хто несподівано стане на їхній бік і запропонує допомогу? Дивіться у новому серіалі “Чаклунки” і ви отримаєте відповіді на всі питання.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *