Чаклунки 5 серія

Дивитися 5 серію

Новий фантастичний серіал – “Чаклунки” представив новий канал своїм телеглядачам. У ньому історії молодих і красивих дівчат – Діни, Соні, Марго і Нікі, які жили спокійним життям, любили, працювали, будували плани на майбутнє, поки не усвідомили, що у них є особливі здібності. Дівчата відкрили джерело Сили і тепер все звичні турботи відійшли на другий план, адже вони повинні врятувати не тільки себе, а й інших.

Отримавши  раніше не відому силу дівчата нажили собі відразу двох ворогів, які стали на них полювати, і якщо один з них – Інгвар, бажав просто відібрати їх силу, то інший ворог – Хельга, мріяла покінчити з відьмами назавжди. Але в боротьбі за свої життя на сторону юних чаклунів переходить сам Інгвар, що кардинально змінює ситуацію, адже без його допомоги у дівчат просто не було б шансу.

Дивіться нові серії дивного серіалу “Чаклунки” і ви поринете в магічну атмосферу і дивовижний світ чарівництва. Ви дізнаєтеся все, що раніше здавалося чимось нереальним і можливо повірити в існування подібного дару.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.