Чаклунки 12 серія

Дивитися 12 серію

Мелодраматичні серіали зараз заполонили телебачення і напевно саме тому, Новий канал вирішив показати серіал, який не схожий на інші і пов’язаний не конкретно з любов’ю, а з магічними силами і даром стихій.

Серіал “Чаклунки” привернув до себе увагу тим, що став дивно цікавим і з кожною новою серією з’являється все більше інтриги, що ж далі буде з юними і чарівними головними героїнями. Ніка, Марго, Діна і Соня жили своїм життям і будували плани на майбутнє, поки в одну мить не сталося те, що назавжди змінило не тільки їхнє життя, але і їх поведінку і характер. Дівчата отримали раніше невідому їм силу, а разом з цією силою і найлютішого ворога на ім’я Хельга. Велика чаклунка хотіла відібрати у дівчат їх нові здібності і назавжди знищити тих, хто випередив її на шляху до влади і сили.

Вона підставляла їх, підсувала їм капості і хотіла просто стерти з лиця землі цих, на її думку, вискочок. Тільки подивившись серіал “Чаклунки”, ви дізнаєтеся хто буде допомагати юним чаклункам, хто стане на їхній бік і буде захищати від Хельги. Дивіться з задоволенням і насолоджуйтеся магічними моментами.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *