Чаклунки 11 серія

Дивитися 11 серію

Серіали про надздібності залучають глядача в усі роки, і щоб якось розважити фанатів подібної справи, Новий канал випустив приголомшливий серіал – “Чаклунки”, в якому магія на кожному кроці.

У центрі сюжету потрапили чотири дівчини – Ніка, Діна, Марго і Соня, які жили простим життям і займалися своїми справами і мріями. Діна заробляла гроші на потрібну справу, Соня вчилася в медінституті, Ніка готувалася до весілля, а Марго намагалася малювати картини. Але одного разу вони потрапили не в те місце і не в той час і на їх плечі обрушилися чотири сильні магічні сили, з появою яких все в їх житті пішло наперекосяк.

Отримавши такі здібності дівчини ще й придбали у вороги двох найсильніших з магів, які хотіли відібрати цю силу у чаклунів, а один з магів збирався їх взагалі знищити. Що ж буде з юними дівчатами і як складеться їх життя? Хто несподівано візьметься їм допомагати? Чи зможуть вони зважитися віддати добровільно свій творчий хист або ж будуть битися? Дивіться в цікавому серіалі “Чаклунки”.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *