Будиночок на щастя 5 і 6 серія

Дивитися Будиночок на щастя 1 серія
Дивитися Будиночок на щастя 2 серія
Дивитися Будиночок на щастя 3 і 4 серія
Дивитися Будиночок на щастя 5 і 6 серія
Дивитися Будиночок на щастя 7 і 8 серія
Дивитися Будиночок на щастя 9 серія
Дивитися Будиночок на щастя 10 серія

Дивитися 5 і 6 серію

Комедії сімейного характеру завжди викликають гарний настрій, адже сім’я – це найголовніше в житті і так цікаво і забавно дивитися на те, які ситуації часом трапляються в інших будинках. Подумавши про це, Новий канал випустив черговий прекрасний серіал – “Будиночок на щастя”, в якому показано, як молоді люди змінюють своє міське життя на село і виявляються в трохи незвичній обстановці, але повертатися в місто все ж не ризикують.

Молодята Максим і Марія вирушили в село, щоб здійснити свою мрію і зайнятися бізнесом, а саме, вони вирішили створити свою ферму і розводити на ній страусів. Добре, що їм не довелося купувати житло в селі, адже бабуся Максима залишила йому в спадок будиночок, який для хлопця був близьким і знайомим з дитинства. А ось красуня Маша не дуже раділа перспективам жити без особливих умов, адже вона звикла до міста і до того, що там все під рукою. У селі ж була зовсім інше життя й інші турботи. По сусідству з молодими жили прекрасні люди, які пропонували свою допомогу, правда не просто так, а за певну плату, але все ж.

У серіалі “Будиночок на щастя” так багато веселих ситуацій, що ви просто будете з нетерпінням чекати нову серію, щоб підняти настрій і можливо задуматися про переїзд.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *