Будиночок на щастя 17-18 серія

Дивитися Будиночок на щастя 1 серія
Дивитися Будиночок на щастя 2 серія
Дивитися Будиночок на щастя 3 і 4 серія
Дивитися Будиночок на щастя 5 і 6 серія
Дивитися Будиночок на щастя 7 і 8 серія
Дивитися Будиночок на щастя 9 серія
Дивитися Будиночок на щастя 10 серія

Дивитися 17-18 серію

Новий канал презентував своїм телеглядачам нову, прекрасну комедію – “Будиночок на щастя”, в якій показано як живуть люди в селі і в місті і як можна обходитися без комфортних умов. За сюжетом молода пара Максим і Маша переїхали в село і великої квартири в Києві, щоб розводити страусів. Молоді оселилися в маленькому будиночку, який потрапив до них від бабусі Макса, адже він все своє дитинство провів у селі і вважав це найкращим часом в своєму житті.

Маша була не рада таким змінам, адже красива дівчина звикла жити в міській суєті, відвідувати магазини і постійно приводити себе в порядок в салонах краси. Коли міська дама потрапила в село, у неї просто не вистачало слів, адже там все було в такому стані якого вона ніяк не очікувала. У неї лише була надія на те, що її чоловік швидко перегорить і вирішить всі таки повернутися до нормальних умов життя. Ось тільки Максим стояв на своєму і був упевнений, що у нього все вийде.

Серіал “Будиночок на щастя” не тільки про сімейне життя, він про дружбу, про любов і про щастя, адже що може бути краще сільського життя, свіжого повітря і безкраїх просторов.довольни.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *