Будиночок на щастя 13-14 серія

Дивитися Будиночок на щастя 1 серія
Дивитися Будиночок на щастя 2 серія
Дивитися Будиночок на щастя 3 і 4 серія
Дивитися Будиночок на щастя 5 і 6 серія
Дивитися Будиночок на щастя 7 і 8 серія
Дивитися Будиночок на щастя 9 серія
Дивитися Будиночок на щастя 10 серія

Дивитися 13-14 серію

Село і місто можна довго порівнювати, адже і там і там є своє хороше і погане. У серіалі “Будиночок на щастя” головні герої – Марія і Максим, кинули шикарну квартиру в Києві і переїхали жити в село. Марія була ошелешена такими змінами, адже вона любила займатися тільки собою, ходити по дорогих магазинах, відвідувати салони і гуляти з подругами. А ось її чоловік Максим, він всією душею хотів жити в селі, адже він провів там своє дитинство і мріяв про те, щоб відновити стару ферму і зайнятися страусами. Хлопці оселилися в невеликий будиночок, який дістався Максиму від бабусі і навели там порядки, хоч Маша і бачила у всьому тільки погане, вона все ж давала коханому все новий і новий шанс і чекала, що скоро він сам вирішить повернутися в комфортабельну квартиру.

Але Максим не опускав руки навіть тоді, коли все не ладилося. Він був упевнений в своїй затії і не хотів відступати, до того ж йому постійно допомагав сусід, не безкоштовно звичайно, але все ж завжди був поруч. Хлопець найняв людей і почав приводити ферму в порядок, хоч це і було не просто, адже вибирав він її по картинці, а приїхавши на місце побачив, що вона не просто закинута, а ще й практично повністю зруйнована.

Сімейний комедійний серіал “Будиночок на щастя” прекрасно підніме настрій в прохолодний осінній вечір і подарує позитивні емоції і хороші спогади.


Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *