Будиночок на щастя 10 серія

Дивитися Будиночок на щастя 1 серія
Дивитися Будиночок на щастя 2 серія
Дивитися Будиночок на щастя 3 і 4 серія
Дивитися Будиночок на щастя 5 і 6 серія
Дивитися Будиночок на щастя 7 і 8 серія
Дивитися Будиночок на щастя 9 серія
Дивитися Будиночок на щастя 10 серія

Дивитися 10 серію

Новий комедійний серіал на Новому каналі – «Будиночок на щастя» знайомить телеглядачів з молодою парою – Максимом і Марією, які виїхали з міста і оселилися в селі, щоб почати свою справу і розводити страусів. Для Максима в цій ідеї не було нічого дивного, адже він кожне своє літо приїжджав до бабусі в село і це було найкраще, що могло з ним статися, а ось його дружина Маша була трохи в шоці від того, що відбувається. Дівчина все життя жила в місті, звикла до салонів та магазинів, прогулянкам з подругами і всіляких зручностей.

Коли молоді все ж оселилися в селі, красива і доглянута Маша вважала цю ідею дурною і в усьому бачила тільки негатив адже життя поза зручностей і красивого життя приводила її в жах. Але вони все ж влаштувалися в селі, адже їм допомагали прекрасні сусіди, не безкоштовно звичайно, але допомагали.

Як молодим буде жити в селі і чи зможуть вони виконати свою мрію, дивіться в новому комедійному серіалі «Будиночок на щастя». Може після перегляду цього веселого сімейного фільму у вас теж з’явиться бажання щось поміняти в своєму повсякденному житті.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *