Будиночок на щастя

Новий канал українського телебачення запустив зйомки шістнадцяти серійного телесеріалу «Будиночок на щастя». Серіал знятий в комедійному жанрі.

Дивитися Будиночок на щастя 1 серія
Дивитися Будиночок на щастя 2 серія
Дивитися Будиночок на щастя 3 і 4 серія
Дивитися Будиночок на щастя 5 і 6 серія
Дивитися Будиночок на щастя 7 і 8 серія
Дивитися Будиночок на щастя 9 серія
Дивитися Будиночок на щастя 10 серія

Про головних героїв

Головні герої – молода сімейна пара.

  • 1. Чоловік – Максим (Костянтин Войтенко).
  • 2. Дружина – Марія (Галина Безрук).

Молоді люди проживають у великому мегаполісі, користуються усіма принадами міського життя в комфортних умовах. Вони молоді, енергійні, будують плани на життя. Молоді люди кардинально різні, але вони люблять один одного.

будиночок на щастя всі серії

Будиночок на щастя

Сюжет серіалу “Будиночок на щастя”

Але скоро їх життя кардинально зміниться. Максиму дістається в спадок будиночок в селі від своїх родичів. У ньому пройшло його дитинство, тут йому все до болю знайоме. Сільський побут йому відомий не з чуток. Максим добре уявляє, чим відрізняється сільське буття від життя в місті. Марія, навпаки, справжня міська дама, яка ніколи не стикалася з труднощами сільського побуту, і не має уявлення, який спосіб життя доводиться вести сільським жителям, з якими труднощами вони стикаються, чим живуть.

Разом зі спадщиною молодий енергійної парі приходить в голову думка зайнятися бізнесом в сфері сільського господарства. При чому, їх мрія не неабияке тваринництво, або вирощування овочів і фруктів, а страусина ферма.

Про що мріє молоде подружжя 

  • 1. Марія мріє про розкішне життя, яку зможе забезпечити їм їх ферма. Вона сприймає цю затію, як романтичну пригоду в сільській глибинці. Маші здається, що їх очікує життя, повна прекрасних, цікавих, незабутніх моментів. Вона планує прогулянки під місяцем на свіжому повітрі, новий етап сімейного життя, легкий, безтурботний, повний прикрас. Марія мріє пропагувати здорове харчування завдяки продуктам, які зможуть отримати при вмісті ферми.
  • 2. Міркування Максима більш реалістичні. Він планує, як вони будуть справлятися з виникаючими труднощами, чи дозволить їм їх бюджет втілити в життя виникла затію? Молодого, початківця бізнесмена хвилюють думки про те, чи зможе цей бізнес стати затребуваним, зможе втілити їхні мрії, бажання, чи виправдає очікування? Всі ці та багато інших питань не дають спокою молодому чоловікові.
Максим з Будинчок на Щастя

Максим (Костянтин Войтенко)

Опинившись в селі, зіткнувшись віч-на-віч з труднощами сільського життя, молоде подружжя розуміють, що все далеко не так райдужно і безтурботно, як вони малювали собі в своїх мріях. Сільське життя, менталітет і цінності місцевих жителів в корені відрізняються від того, до чого звикли міські молодята. На тлі проживають в селі людей, молода пара виглядає прибульцями з іншої планети. Їх сприймають, як об’єкти для глузувань і потешенія. Сільські жителі з гумором і радістю спостерігають за тим, як молода, цікава пара намагається пристосуватися до складнощів сільського життя. Спостерігаючи за тим, як Марія і Максим долають труднощі, глядачеві не доведеться нудьгувати. Перегляд серіалу – відмінна можливість провести час за сімейним переглядом веселих серій.

Марії доводиться найважче. Вона абсолютно не пристосована до труднощів і тягот сільського життя. Вона зіткнулася з тим, що реальність абсолютно не відповідає уявленням молодої дівчини. Сільське життя абсолютно позбавлена романтичних пригод, безтурботних прогулянок, безтурботного існування і насолоди природою. Максим, навпаки, наполегливо йде до наміченої мети. Він трудиться, не покладаючи рук і хоче в щоб те не стало добитися свого.

Будиночок дя щастя актриса

Марія (Галина Безрук)

На допомогу молоде подружжя приходить зріле подружжя, що живе по сусідству. Сусіди вдосталь потішаються над тим, як Марія і Максим будують свій побут в сільських умовах. Разом з тим вони не упускають можливості урвати свій грошовий куш з молодят за «допомогу від чистого серця».

Для якої категорії глядачів розрахована комедійна картина

Серіал розрахований на глядачів різних вікових категорій. За переглядом серій не доведеться нудьгувати не старшому поколінню, ні ровесникам головних героїв, які приміряють на себе їх роль, ні молодому поколінню.

Головні герої такі різні, вони розпещені міським комфортом, благами і радостями цивілізації. Їх об’єднує одне дуже важливе якість – любов один до одного і загальна мрія. Вони прагнуть до загальної мети, кожен по-різному долаючи труднощі й негаразди. Їм важко, часом нестерпно сумно і не вистачає міського комфорту, радощів цивілізації. Маша дуже нудьгує по розвагах мегаполісу, міську метушню, торговим центрам і модним нарядам. Сільська місцевість, віддаленість від цивілізації, люди, для яких вона здається іноземкою, ускладнюють існування в селі.

Чи зможе ця молода, цікава сімейна пара подолати всі труднощі і прийти до заповітної мети? Через що їм доведеться пройти, як вони впораються з проблемами, подолають перешкоди, ви дізнаєтеся, подивившись всі серії фільму.

Сюжет серіалу нікого не залишить байдужим. У процесі пристосування героїв до нового способу життя багато моментів потішать, дадуть привід посміятися від душі, багато змусять уявити себе на місці молодих людей.

Трейлер:

Comments are closed.