Аферисти в сітях 7 випуск 4 сезон

Дивитись 7 випуск

“Аферисти в сітях” в черговий раз з’являються на екранах, щоб захистити своїх глядачів від того, що чекає на них в мережах інтернету або ж в простому кафе за чашкою ароматної кави. Як і раніше, прекрасна Олена-Христина Лебідь, буде ризикувати собою і доводити всім дівчатам і не тільки те, як просто повісити на красиві слова і вчинки, а в кінцевому підсумку стати заручницею своїх же бажань і цілей.

Цей проект дарує можливість ближче пізнати реальні історії про те, як брешуть чоловіки і хлопці своїм половинкам. Кожен випуск знову і знову вражає тим, які все ж страшні можуть бути люди і на що здатні піти заради грошей і розваг.

У четвертому сезоні шоу “Аферисти в сітях” так багато дивних і страшних ситуацій, які ведуть і знімальний майданчик пройшли з гідністю і все таки вивели на чисту воду аферистів, що сподіваються наживатися на простих і наївних дівчатах. Не пропустіть нові випуски і ви зможете з легкістю і впевненістю визначити, де вам брешуть, а де дійсно добрий і чесний чоловік, який бажає спілкуватися з вами далі.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *