Аферисти в сітях 6 випуск 4 сезон

Дивитись 6 випуск

“Аферисти в сітях” знову готові виводити на чисту воду тих, хто методом обману використовує наївних і невинних людей. Молода, красива і смілива Олена-Христина Лебідь, готова не просто викривати аферистів, а й допомогти юним дівчатам порадами на тему того, як не потрапити на гачок до людини, від якого нічого доброго чекати не варто. Ведуча програми без частки страху виведе на чисту воду невірних чоловіків та відкриє людям очі на те, які наслідки слід очікувати від, здавалося б, простого кастингу на зйомки у фільмі.

Проект під назвою “Аферисти в сітях” дивує глядачів своїми масштабами. У свіжих випусках нового сезону стане ясно, на скільки легко і просто задурити голову дівчині, яка мріє про кар’єру, про любов і про подорожі. Часом стає навіть страшно, адже так просто повірити комусь і довіритися, а в підсумку виявитися замкненою десь в темній кімнаті або в якомусь лісі. Журналісти даного проекту часом ризикують собою, щоб все таки з’ясувати, як вдається симпатичним хлопцям виманити гроші у дівчат або жінок, а так само те, з якою легкістю хлопець або навіть чоловік, готовий змінити свою половинку з першою зустрічною красунею.
Не пропустіть захоплюючий проект про аферистів і ви будете застраховані від подібних ситуацій і знати, де варто вірити, а де бігти якнайдалі.

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *