Аферисти в сітях 1, 2, 3, 4, 5 випуск 4 сезон

Смотреть 1, 2, 3, 4, 5 выпуск

“Аферисти в сітях” знову повертаються на екрани. В свіжому сезоні дивно безстрашна Олена-Крістіна Лебідь, допоможе дізнатися всю правду про те, як чоловіки обманюють не тільки своїх дівчат і дружин, але і простих, наївних дівчат в соціальних мережах і різних форумах.

Цей проект створений саме для того, щоб дівчата були застраховані від проблем і несподіванок тоді, коли вирушають на, здавалося б, нешкідливий кастинг, або ж на фотосесію у відомий журнал. Повірити в таку привабливу пропозицію дуже легко, а ось виплутатися з ситуації, яка в підсумку злагоджується, практично неможливо. У свіжих випусках здивує до глибини душі те, як легко молодим і гарним хлопцям вдається задурити голову протилежної статі так, що ті, нічого не побоюючись, переводять їм гроші і по справжньому вірять у слова хлопця, якого знають лічені години, а то й хвилини.

Дивіться четвертий сезон проекту “Аферисти в мережах” і ви неодмінно побачите насичені випуски на різні теми. Перед вами виявляться дівчата, які не підозрюючи, що їх чекає попереду, йдуть на зустріч неприємностей.

 

 

 

 

 

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *