Аферисти в сітях

Аферисти в сітях. Дивитися онлайн всі серії.

  • Назва: “Аферисти в мережах”
  • Країна: Україна
  • Жанр: Розслідування
  • Прем’єра: 19 лютого 2019 року
  • Вік: 16+
  • Ведуча: Олена-Христина Лебідь

Як часто зараз зустрічаються аферисти, які усіма способами намагаються познайомитися з красивою дівчиною і “розкрутити” її на інтимний зв’язок, а якщо не виходить, то силою змусити на це. На жаль в наші дні це нерідке явище і дуже складно розпізнати подібну людину, щоб в підсумку не залишитися десь в готелі, а то й гірше.

Щоб уберегти наївних дівчат від проблем і несподіваних неприємностей Новий канал кілька років тому випустив проект під назвою – “Аферисти в сітях”, в якому показано, як просто повісити на чиїсь спритні вмовляння і в підсумку виявитися в дуже неприємній, а може і страшній ситуації. Повірити легко, а ось виплутатися з подібної ситуації дуже складно або навіть неможливо.

Новий, четвертий сезон.

У лютому 2019 року стартує уже четвертий сезон цього проекту, в якому прекрасна і практично безстрашна Олена-Крістіна Лебідь, допоможе розібратися, де ж справжній джентльмен, а де ловелас зі стажем. Ця відважна і щира дівчина зможе викрити зрадника, а можливо і вірного, чоловіка, допоможе вичислити шахраїв, які чекають своєї години на сайтах купівлі і продажу, і багато іншого цікавого знайде і відкриє для всієї країни Олена-Крістіна.

Аферисти в сітях

Олена-Христина Лебідь

Здавалося б, що зможе зробити тендітна жінка опинившись один на один з шахраєм та аферистом? Але дівчина, що народилася в Херсоні може і не таке, адже разом зі знімальною командою вона багато бачила за три сезони проекту. За освітою дівчина кібернетик, але нічим подібним не займалася і напевно не планує. Сонячна красуня зізнавалася, що така зухвала вона тільки на екрані, а в житті вона абсолютно інша. Вона обожнює парашути, які допомагають викинути максимальну кількість адреналіну. Руда зеленоочка любить сирники і фантастичні фільми, які дивиться з улюбленим собакою Жоржиком. В людях, в міру своєї професії, любить чесність, віддає перевагу сукні, які сидять в облипку, з розуму її зводять розумні чоловіки, кориця і Брітні Спірс. А ось не любить дівчина комарів, косметику і осінь. Ось така ось гаряча Олена-Христина Лебідь.

В свіжому сезоні проекту “Аферисти в сітях” буде піднята тема кіно кастингів. Учасники шоу допоможуть розібратися, якого пропозиції потрапити на зйомки варто довіряти, а яке є просто пасткою для гарненьких і молодих дівчат. Коли дівчина дає зв’язати себе двом дорослим і сильним чоловікам вона і не підозрює, що це просто афера, що ніякого кастингу насправді немає і чекає її попереду далеко не роль в кіно.

Аферисти в сітях

В свіжому сезоні проекту “Аферисти в сітях” буде піднята тема кіно кастингів

Четвертий сезон стане ще більш насиченим і дивним. Більше сорока схем, абсолютно різних і непередбачуваних, буде вичисляти команда Нового каналу. Дуже несподіваним для глядачів стане нова рубрика, в якій будуть перевірятися пари на вірність один одному. А так само не менш дивовижною буде афера, в якій молоденьких дівчат заманюють полетіти на Балі, при цьому вони мило слухають, як там красиво і не підозрюють, що зовсім скоро полетять не на Балі, а влетять на конкретні гроші. Це не дивно, адже люди, які налаштовані на обман, з легкістю до нього приходять і отримують те, що було задумано.

Трейлер

Дивіться нові випуски проекту “Аферисти в сітях” і ви неодмінно дізнаєтеся дуже багато нового і цікавого. Можливо подивившись хоч одну програму, ви станете більш уважні і зможете утриматися там, де могли б бути обмануті не просто душею, але і на хороші гроші. Найстрашніше те, що часто від рук шахраїв страждають не тільки жертви, а й їх родичі, які з першого поклику кидаються на допомогу, при цьому навіть не переконавшись у правдивості сказаних слів. Приємного перегляду і хороших вражень.

Comments are closed.